[ STREFY W NASZEJ SIŁOWNI

STREFA WOLNYCH CIĘŻARÓW

Wyposażona jest w profesjonalne hantle treningowe, kettlebell, powerbag, oraz obciążenia które możesz zakładać na różne rodzaje sztang i gryfów. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi  rozwój sylwetki wchodzi na wyższy poziom zarówno u kobiet jak i mężczyzn.  


STREFA CARDIO

Strefa gdzie możesz rozgrzać i przygotować swoje ciało do treningu za pomocą maszyn wytrzymałościowych, które pozwolą wykonywać ćwiczenia kształtujące sylwetkę oraz poprawiające wydolność organizmu i wzmocnić układ sercowo – naczyniowy.


STREFA TRENINGU FUNKCJONALNEGO

Strefa funkcjonalna polega na treningu przystosowanym do ciebie i twoich potrzeb w sposób jak najbardziej nawiązujący do naturalnych ruchów człowieka. Taki trening harmonijnie wzmacnia mięśnie całego ciała.


STREFA TRENINGU KSZTAŁTUJĄCEGO

Trening na urządzeniach, które kształtują harmonijnie całą sylwetkę czego efektem jest zgrabne i wysportowane ciało. Dzięki nim poradzi sobie osoba, która pierwszy raz przyszła do klubu fitness, a zaawansowani sportowcy odnajdą maszyny, dzięki którym osiągną zamierzone cele.


SALA FITNESS

Sala fitness znajduje się w sercu obiektu. Jest klimatyzowana i profesjonalnie wyposażona w sprzęt fitness do zajęć grupowych, tańca i fitness, zajęć mentalnych i wzmacniających oraz treningu funkcjonalnego, rehabilitacji i treningów personalnych. W Sali tej znajduje się podłoga firmy GERFLOR ( na której rozgrywane są miedzy innymi mistrzostwa świata w piłce ręcznej oraz olimpiady sportowej). Dzięki wysokiej technologii tej podłogi amortyzuje ona wstrząsy dzięki czemu nasze stawy są mniej narażone na kontuzje.


STREFA SQUASH

Mamy dla was 2 profesjonalne korty do squash’a. Squash to w ostatnim czasie mocno rozwijająca się dyscyplina sportowa, która zdobywa coraz większe grono miłośników wśród osób w każdym wieku. Jej zalety to:
- w ciągu jednej godziny gry gwarantuje "pozytywne zmęczenie" na każdym poziomie zaawansowania,
- poprawia pracę układu krążenia, obniża ciśnienie, obniża poziom złego cholesterolu,
- poprawia kondycję fizyczną,
- odchudza, spala tkankę tłuszczową,
- zwiększa ogólną sprawność,
- zwiększa siłę i wytrzymałość mięśniową, rozwija i kształtuje mięśnie nóg, ramion i pleców,
- zwiększa poziom energii, odrestaurowuje i relaksuje,
- poprawia nastrój poprzez wydzielanie endorfin.


SALA FIT BAR

Jest to miejsce w którym zregenerujesz swoje siły po ciężkim treningu za pomocą bogatego asortymentu wysokiej jakości suplementów. Oferujemy również rożnego rodzaju koktajle białko i węglowodanowo – białkowe, proteinowe batony, napoje, fit przekąski oraz świeżo parzoną kawą.