[ NASI TRENERZY


DAWID MAZUR

Obraz

Trener indywidualny, trener przygotowania fizycznego w sporcie. Jego specjalizacje to:
  • redukcja tkanki tłuszczowej (jest autorem wielu spektakularnych przemian)
  • trening modelujący sylwetkę
  • trening sportowy indywidualny
  • trening sportowy zespołowy (obecnie prowadzi motorycznie zespół koszykarski Tęcza Leszno)
  • trening przywracający sprawność po kontuzjach
  • trening na ujędrnienie pośladków
  • trening siłowy
  • trening wyskoku

W 2016 roku wygrał prestiżowy konkurs na tytuł najlepszego trenera regionu. Prowadzi sportowców, którzy osiągają doskonałe wyniki na arenie krajowej i europejskiej(wielokrotni mistrzowie Polski, Europy i reprezentanci kadry narodowej).

W swojej pracy największą uwagę zwraca na motywację i indywidualne podejście.  Trenując z Dawidem masz pewność, że nie będziesz się nudzić, a uśmiech regularnie będzie gościł na Twojej twarzy. Jego wieloletnie doświadczenie jest gwarancją sukcesu , a innowacyjne podejście oraz nowoczesne standardy treningowe to pewność, że jesteś w dobrych rękach.
Zajęcia grupowe HIIT to autorski program, który został stworzony przez Dawida w celu spalenia maksymalnie dużej ilości kalorii i napędzenia metabolizmu na kolejne godziny.  Nigdy nie powtarza tych samych ćwiczeń, co podnosi efektywność Jego zajęć.

Na co dzień rozwija swoją pasję jaką są wsady do kosza. Odnosi sukcesy startując w konkursach wsadów zarówno w Polsce i Europie. Sprawność to cecha motoryczna, na którą zwraca największą uwagę, gdyż jak twierdzi jest ona w życiu najważniejsza.


KASIA ROZWALKA

Obraz


Cześć jestem Kasia ,
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia. Ukończyłam szkolenie Personal Trainer w Body Work. Jestem trenerką Pole Dance. Stawiam na holistycznym podejściu do zdrowego trybu życia - właściwe odżywianie, aktywność fizyczna oraz regeneracja są dla mnie priorytetem. Specjalizuję się w zajęciach grupowych oraz indywidualnych. Sport stał się moją pasją kilka lat temu, kiedy sama zapragnęłam zawalczyć o lepsze zdrowie i ciało. Gwarantuje fachową pomoc w drodze do osiągnięcia wymarzonego celu, masę motywacji oraz piękne efekty. 

KACPER KOCZOROWSKI 

Obraz


Jestem Kacper przez 13 lat zdobywałem doświadczenie jako zawodnik sportu wytrzymałościowego (pływanie ) największe osiągniecie z którego do dziś jestem dumny to brązowy medal Mistrzostw Polski . pływanie nauczyło mnie jednej ważnej rzeczy ,mianowicie rzetelnej pracy w drodze do upragnionego celu ,

Siłownia i sporty wytrzymałościowe stały się moja pasją od 4 lat , dzięki zdobytej wiedzy ze szkoleń w Akademii mistrzostwa sportowego i zdobyciem certyfikatu możecie liczyć na fachową pomoc i doradztwo w osiągnieciu wymarzonego celu na długie lata.
WIKTORIA CIEŚLA

Obraz


Cześć! Mam na imię Wiktoria. Jestem studentką drugiego roku Fizjoterapii w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Od najmłodszych lat aktywność fizyczna nie jest mi obca. Kiedyś moim ulubionym sportem było pływanie, a od kilku lat trening siłowy stał się moją pasją. Certyfikat Trenera Personalnego uzyskałam w Akademii Mistrzostwa Sportowego. Gwarantuję odpowiednią motywację i doradztwo w drodze do wymarzonej sylwetki.


PIOTR ZARWAŃSKI

Obraz


Certyfikowany Trener WSF Level 1. Swoją przygodę ze squashem rozpoczął w 2015 roku. Czynny zawodnik wielokrotnie stawający na podiach ogólnopolskich turniejów PZSQ. Prowadzi treningi indywidualne oraz grupowe na których dba o dobrą zabawę, świetną atmosferę, oraz świadomość wykonywanych ćwiczeń. Treningi prowadzone na każdym poziomie zaawansowania z wykorzystaniem najnowszych metod oraz narzędzi min. Blazepods, maszyna do wyrzutu piłek.