[ NASI TRENERZY

AGATA BALCEREK

Obraz

Trener personalny / instruktor. Absolwentka zielonogórskiej Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalnością pedagogika. Sport jest jej pasją i sposobem na życie.  Nieustannie stara się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę uczęszczając w różnorodnych szkoleniach oraz kursy.  

Od czterech lat pracuje jako trener personalny i od roku również jako instruktor fitness. Nie boi się również pracy z dziećmi, chociaż to najbardziej wymagający podopieczni. Aktualnie pracuje także jako nauczyciel wychowania fizycznego, pragnie zarażać swoją miłością do aktywnego i zdrowego trybu życia nasze młode społeczeństwo.

Dyscyplina z jaką rozpoczęła przygodę ze sportem to lekkoatletyka - biegi krótkie, a następnie długie dystanse.


MARTYNA GORWA

Obraz

Wykształcenie: Licencjat Uniwersytetu Gdańskiego,  absolwentka Polskiej Akademii Sportu o kierunku instruktor fitness oraz Akademii Mistrzostwa Sportowego - trener personalny, Strebgth Coach lvl 1, opiekun kolonii, wykwalifikowana w zakresie zajęć: zdrowy kregoslup, mobility , pilates , treningu kobiet w ciąży  i po ciąży,  szkolenie funkcional & core, trening r-evolution, szkolenie body workout equipment update, szkolenie cardio  & workout, szkolenie step, szkolenie circuit  trening, szkolenie power & mini band,  licencjonowany instruktor zajęć choreograficznych Les Mills SH'BAM oraz ZUMBA.

Od najmłodszych lat związana ze sportem najpierw z tańcem,  a później przez wiele lat z koreański sztuką walki taekwondo. Sport jest jej wielką pasją i sposobem na życie.  Pełna energii. Uwielbia się rozwijać.

Od 2015 roku pracuje jako instruktor fitness i trener personalny. Stale poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe. Chętnie uczestniczy eventach z branży fitness oraz zdrowego żywienia zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Sama również chętnie sięga po literaturę z różnych dziedzin i zagadnień sportowych stretching,  rehabilitacji, oraz żywienia. Stara się szerzyć zdrowy tryb życia gdzie tylko jest to możliwe np. w środowisku lokalnym, na wszelkiego rodzaju festynach czy wydarzeniach sportowych.  Współpracowała ze szkołami oraz przedszkolem prowadząc zajęcia ruchowe dla dzieci i młodzieży. Dzięki zdobytej wiedzy pomaga ludziom osiągnąć swoje cele nie tylko te związane z utratą zbędnych kg jak również na tle zdrowotnym poprzez zajęcia z dziećmi dzięki czemu może je zarazić pasją do sportu jak również dorosłych kształtując  w nich zdrowe nawyki. Stara się poza poprawą sylwetki u swoich podopiecznych przywracać prawidłowe wzorce ruchowe.
Specjalizuje się w treningach wzmacniających , modelujące sylwetkę szczególnie dolne partie ciała brzuch uda pośladki, treningu interwałowym , funkcjonalnym, mobility i zdrowy kręgosłup, redukcja masy ciała,  zajęcia taneczne.
U swoich podopiecznych ceni chęć do działania i determinację , która stara się w nich budować, bo jak uważa nigdy nie jest za późno na zmiany. Uważa, że sala treningowa to miejsce które pozwala rozwiać najcięższe troski, a trening i pokonywanie własnych barier wyzwala w nas siłę do działania nie tylko na tle treningowym. Podczas treningów każdy podopieczny jest dla mniej odrębną osobowością i do każdego stara się podejść bardzo indywidualnie.  Stawia na dobry kontakt i miłą atmosferę prowadzonych zajęć. Stara się aby trening w życiu jej podopiecznych stał się nieodłączną i ulubioną częścią dnia.

Motto: „Nie pozwól nikomu by gasił Twój blask tylko dlatego, że razi go w oczy”.


KATARZYNA DĄBROWSKA

Obraz

Katarzyna ‘Kate’ Dąbrowska trener personalny, instruktor fitness, założycielka "Kate True Fitness". Priorytetem we współpracy jest dla niej przede wszystkim zdrowie podopiecznych, dlatego podczas treningów dużą uwagę przywiązuje do poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń. Pracuje z ciałem wielopłaszczyznowo, dzięki czemu jej treningi są ciekawe i skuteczne. Specjalizuję się w: treningu modelującym sylwetkę, treningu dla kobiet w ciąży i po ciąży, treningu kształtującym sylwetkę bez używania dużych obciążeń (dla osób po urazach lub z ograniczeniami ruchowymi), treningu rozciągania, treningu dla tancerzy Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i kursach na terenie całego kraju.


DAWID MAZUR

Obraz

Trener indywidualny, trener przygotowania fizycznego w sporcie. Jego specjalizacje to:
  • redukcja tkanki tłuszczowej (jest autorem wielu spektakularnych przemian)
  • trening modelujący sylwetkę
  • trening sportowy indywidualny
  • trening sportowy zespołowy (obecnie prowadzi motorycznie zespół koszykarski Tęcza Leszno)
  • trening przywracający sprawność po kontuzjach
  • trening na ujędrnienie pośladków
  • trening siłowy
  • trening wyskoku

W 2016 roku wygrał prestiżowy konkurs na tytuł najlepszego trenera regionu. Prowadzi sportowców, którzy osiągają doskonałe wyniki na arenie krajowej i europejskiej(wielokrotni mistrzowie Polski, Europy i reprezentanci kadry narodowej).

W swojej pracy największą uwagę zwraca na motywację i indywidualne podejście.  Trenując z Dawidem masz pewność, że nie będziesz się nudzić, a uśmiech regularnie będzie gościł na Twojej twarzy. Jego wieloletnie doświadczenie jest gwarancją sukcesu , a innowacyjne podejście oraz nowoczesne standardy treningowe to pewność, że jesteś w dobrych rękach.
Zajęcia grupowe HIIT to autorski program, który został stworzony przez Dawida w celu spalenia maksymalnie dużej ilości kalorii i napędzenia metabolizmu na kolejne godziny.  Nigdy nie powtarza tych samych ćwiczeń, co podnosi efektywność Jego zajęć.

Na co dzień rozwija swoją pasję jaką są wsady do kosza. Odnosi sukcesy startując w konkursach wsadów zarówno w Polsce i Europie. Sprawność to cecha motoryczna, na którą zwraca największą uwagę, gdyż jak twierdzi jest ona w życiu najważniejsza.


DAWID POPRAWSKI

Obraz

Trener personalny z wiedzą teoretyczną jak i praktyczną specjalizujący się w redukcji jak i budowaniu masy mięśniowej.

Aktywny zawodnik międzynarodowej federacji IFBB z sukcesami. W swojej pracy szczególna uwagę przykłada do wyboru ćwiczeń, aby wszystko odbywało się bezpiecznie i zgodnie z założonymi planami. Co przynosi mu radość oprócz samych startów i spełnianiu się w tym co kocha? Więź z klientami, którzy dzięki jego pomocy i swojej ciężkiej pracy osiągają swoje cele - to coś niesamowitego dokładać cegiełkę do czyjegoś życia.


BARTOSZ ZAJĄCZKOWSKI

Obraz

Dwukrotny srebrny medalista oraz dwukrotny brązowy medalista mistrzostw  świata w Trójboju Siłowym.

Były członek Kadry Narodowej z pięcioletnim letnim stażem. Niezliczony zloty medalista polski w Trójboju Siłowym. Niepobity rekordzista Polski w przysiadzie ze sztangą do lat osiemnastu. 100 kilogramów rozpędzonego pociągu, którego już nikt nie zatrzyma. Z żeliwnymi talerzami śpi na co dzień.

Aktualny v-ce mistrz Polski 2018 i członek kadry narodowej.