[ NASI TRENERZY

AGATA BALCEREK

Obraz

Trener personalny / instruktor. Absolwentka zielonogórskiej Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalnością pedagogika. Sport jest jej pasją i sposobem na życie.  Nieustannie stara się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę uczęszczając w różnorodnych szkoleniach oraz kursy.  

Od czterech lat pracuje jako trener personalny i od roku również jako instruktor fitness. Nie boi się również pracy z dziećmi, chociaż to najbardziej wymagający podopieczni. Aktualnie pracuje także jako nauczyciel wychowania fizycznego, pragnie zarażać swoją miłością do aktywnego i zdrowego trybu życia nasze młode społeczeństwo.

Dyscyplina z jaką rozpoczęła przygodę ze sportem to lekkoatletyka - biegi krótkie, a następnie długie dystanse.


MARTYNA GORWA

Obraz

Wykształcenie: Licencjat Uniwersytetu Gdańskiego,  absolwentka Polskiej Akademii Sportu o kierunku instruktor fitness oraz Akademii Mistrzostwa Sportowego - trener personalny, Strebgth Coach lvl 1, opiekun kolonii, wykwalifikowana w zakresie zajęć: zdrowy kregoslup, mobility , pilates , treningu kobiet w ciąży  i po ciąży,  szkolenie funkcional & core, trening r-evolution, szkolenie body workout equipment update, szkolenie cardio  & workout, szkolenie step, szkolenie circuit  trening, szkolenie power & mini band,  licencjonowany instruktor zajęć choreograficznych Les Mills SH'BAM oraz ZUMBA.

Od najmłodszych lat związana ze sportem najpierw z tańcem,  a później przez wiele lat z koreański sztuką walki taekwondo. Sport jest jej wielką pasją i sposobem na życie.  Pełna energii. Uwielbia się rozwijać.

Od 2015 roku pracuje jako instruktor fitness i trener personalny. Stale poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe. Chętnie uczestniczy eventach z branży fitness oraz zdrowego żywienia zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Sama również chętnie sięga po literaturę z różnych dziedzin i zagadnień sportowych stretching,  rehabilitacji, oraz żywienia. Stara się szerzyć zdrowy tryb życia gdzie tylko jest to możliwe np. w środowisku lokalnym, na wszelkiego rodzaju festynach czy wydarzeniach sportowych.  Współpracowała ze szkołami oraz przedszkolem prowadząc zajęcia ruchowe dla dzieci i młodzieży. Dzięki zdobytej wiedzy pomaga ludziom osiągnąć swoje cele nie tylko te związane z utratą zbędnych kg jak również na tle zdrowotnym poprzez zajęcia z dziećmi dzięki czemu może je zarazić pasją do sportu jak również dorosłych kształtując  w nich zdrowe nawyki. Stara się poza poprawą sylwetki u swoich podopiecznych przywracać prawidłowe wzorce ruchowe.
Specjalizuje się w treningach wzmacniających , modelujące sylwetkę szczególnie dolne partie ciała brzuch uda pośladki, treningu interwałowym , funkcjonalnym, mobility i zdrowy kręgosłup, redukcja masy ciała,  zajęcia taneczne.
U swoich podopiecznych ceni chęć do działania i determinację , która stara się w nich budować, bo jak uważa nigdy nie jest za późno na zmiany. Uważa, że sala treningowa to miejsce które pozwala rozwiać najcięższe troski, a trening i pokonywanie własnych barier wyzwala w nas siłę do działania nie tylko na tle treningowym. Podczas treningów każdy podopieczny jest dla mniej odrębną osobowością i do każdego stara się podejść bardzo indywidualnie.  Stawia na dobry kontakt i miłą atmosferę prowadzonych zajęć. Stara się aby trening w życiu jej podopiecznych stał się nieodłączną i ulubioną częścią dnia.

Motto: „Nie pozwól nikomu by gasił Twój blask tylko dlatego, że razi go w oczy”.DAWID MAZUR

Obraz

Trener indywidualny, trener przygotowania fizycznego w sporcie. Jego specjalizacje to:
  • redukcja tkanki tłuszczowej (jest autorem wielu spektakularnych przemian)
  • trening modelujący sylwetkę
  • trening sportowy indywidualny
  • trening sportowy zespołowy (obecnie prowadzi motorycznie zespół koszykarski Tęcza Leszno)
  • trening przywracający sprawność po kontuzjach
  • trening na ujędrnienie pośladków
  • trening siłowy
  • trening wyskoku

W 2016 roku wygrał prestiżowy konkurs na tytuł najlepszego trenera regionu. Prowadzi sportowców, którzy osiągają doskonałe wyniki na arenie krajowej i europejskiej(wielokrotni mistrzowie Polski, Europy i reprezentanci kadry narodowej).

W swojej pracy największą uwagę zwraca na motywację i indywidualne podejście.  Trenując z Dawidem masz pewność, że nie będziesz się nudzić, a uśmiech regularnie będzie gościł na Twojej twarzy. Jego wieloletnie doświadczenie jest gwarancją sukcesu , a innowacyjne podejście oraz nowoczesne standardy treningowe to pewność, że jesteś w dobrych rękach.
Zajęcia grupowe HIIT to autorski program, który został stworzony przez Dawida w celu spalenia maksymalnie dużej ilości kalorii i napędzenia metabolizmu na kolejne godziny.  Nigdy nie powtarza tych samych ćwiczeń, co podnosi efektywność Jego zajęć.

Na co dzień rozwija swoją pasję jaką są wsady do kosza. Odnosi sukcesy startując w konkursach wsadów zarówno w Polsce i Europie. Sprawność to cecha motoryczna, na którą zwraca największą uwagę, gdyż jak twierdzi jest ona w życiu najważniejsza.


DAWID POPRAWSKI

Obraz

Trener personalny z wiedzą teoretyczną jak i praktyczną specjalizujący się w redukcji jak i budowaniu masy mięśniowej.

Aktywny zawodnik międzynarodowej federacji IFBB z sukcesami. W swojej pracy szczególna uwagę przykłada do wyboru ćwiczeń, aby wszystko odbywało się bezpiecznie i zgodnie z założonymi planami. Co przynosi mu radość oprócz samych startów i spełnianiu się w tym co kocha? Więź z klientami, którzy dzięki jego pomocy i swojej ciężkiej pracy osiągają swoje cele - to coś niesamowitego dokładać cegiełkę do czyjegoś życia.


BARTOSZ ZAJĄCZKOWSKI

Obraz

Dwukrotny srebrny medalista oraz dwukrotny brązowy medalista mistrzostw  świata w Trójboju Siłowym.

Były członek Kadry Narodowej z pięcioletnim letnim stażem. Niezliczony zloty medalista polski w Trójboju Siłowym. Niepobity rekordzista Polski w przysiadzie ze sztangą do lat osiemnastu. 100 kilogramów rozpędzonego pociągu, którego już nikt nie zatrzyma. Z żeliwnymi talerzami śpi na co dzień.

Aktualny v-ce mistrz Polski 2018 i członek kadry narodowej.