[ NASI TRENERZY


DAWID MAZUR

Obraz

Trener indywidualny, trener przygotowania fizycznego w sporcie. Jego specjalizacje to:
  • redukcja tkanki tłuszczowej (jest autorem wielu spektakularnych przemian)
  • trening modelujący sylwetkę
  • trening sportowy indywidualny
  • trening sportowy zespołowy (obecnie prowadzi motorycznie zespół koszykarski Tęcza Leszno)
  • trening przywracający sprawność po kontuzjach
  • trening na ujędrnienie pośladków
  • trening siłowy
  • trening wyskoku

W 2016 roku wygrał prestiżowy konkurs na tytuł najlepszego trenera regionu. Prowadzi sportowców, którzy osiągają doskonałe wyniki na arenie krajowej i europejskiej(wielokrotni mistrzowie Polski, Europy i reprezentanci kadry narodowej).

W swojej pracy największą uwagę zwraca na motywację i indywidualne podejście.  Trenując z Dawidem masz pewność, że nie będziesz się nudzić, a uśmiech regularnie będzie gościł na Twojej twarzy. Jego wieloletnie doświadczenie jest gwarancją sukcesu , a innowacyjne podejście oraz nowoczesne standardy treningowe to pewność, że jesteś w dobrych rękach.
Zajęcia grupowe HIIT to autorski program, który został stworzony przez Dawida w celu spalenia maksymalnie dużej ilości kalorii i napędzenia metabolizmu na kolejne godziny.  Nigdy nie powtarza tych samych ćwiczeń, co podnosi efektywność Jego zajęć.

Na co dzień rozwija swoją pasję jaką są wsady do kosza. Odnosi sukcesy startując w konkursach wsadów zarówno w Polsce i Europie. Sprawność to cecha motoryczna, na którą zwraca największą uwagę, gdyż jak twierdzi jest ona w życiu najważniejsza.


SANDRA NOWAK

Obraz

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie, kierunku wychowanie fizyczne. Zdrowy tryb życia i wszystko co z aktywnością fizyczną związane nie jest mi obce. Od kilku lat amatorsko pasjonuje się bieganiem, ale główną dziedziną, w której spełniam się jako trener personalny to szeroko pojęty trening funkcjonalny. Dzięki zdobytej wiedzy ze szkoleń w renomowanej Akademii Mistrzostwa Sportowego i uzyskanym certyfikatom między innymi w takich dziedzinach jak: animal flow, zdrowy kręgosłup, mobility, trening medyczny, cross trening (I i II stopnia) oraz dietetyka ogólna z elementami klinicznej wszyscy podopieczni mogą liczyć na fachową pomoc i doradztwo w drodze do osiągnięcia upragnionego celu.